Úvodní strana » hodiny

Hodiny

Nástěnné hodiny

Nabízíme nepřeberné množství hodin v klasickém i moderním designu.

Vybrat si můžete barevné hodiny plastové, kovové nebo dřevěné - ve všech žádaných odstínech a druzích dřeva. Hodiny jsou opatřeny číselníky analogovými nebo digitálními. Chod zajišťují quartzové strojky na baterii, rádiem řízené strojky, některé modely jsou určeny do sítě. Nástěnné hodiny často bývají vybaveny množstvím doplňkových funkcí - teploměrem, vlhkoměrem, barometrem apod. V nabídce jsou dřevěné pendlovky a hodiny. Řada hodin je vyrobena z německých komponentů, německé produkce jsou též užité strojky Hermle - quartzové, mechanické s půlovým bitím nebo s melodií Westminster. Používané dřevo je pečlivě vybíráno a posléze vysoušeno na přesnou vlhkost, tím je zajištěna stálost dřeva.

Více informací získáte na http://www.zeit-punkt.com.
Dodavatele: http://www.vlahova.czhttp://www.hodinarska.czhttp://www.pentaco.cz,http://www.vea.cz


Kukačky

Originální kukačky Hönes pocházejí z německé firmy s dlouholetou tradicí z vyhlášené hodinářské oblasti Schwarzwald a patří k nejkrásnějším a nejdokonalejším produktům tohoto typu v Evropě. Strojky Hönes a perfektně opracované dřevo z rukou nejlepších hodinářů a řezbářů ze Swarzwaldu dávají kukačkám punc nejvyšší kvality.

Dodavatele: http://www.vlahova.cz


Stojací hodiny

Nákup hodin Kieninger je vkladem do hodnoty, kterou lze předávat z generace na generaci. Německá firma Kieninger je jedním z předních světových výrobců luxusních stojacích a nástěnných dřevěných hodin. Kvalita hodin se vyznačuje perfektním opracováním dřeva, exkluzivní povrchovou úpravou a v neposlední řadě přesnými strojky vlastní produkce firmy Kieninger. Hodiny jsou opatřeny podrobnými českými návody k použití podle typu hodinového stroje.

Doporučujeme navštívit webové stránky http://www.kieninger.com. dodavatele: http://www.vea.cz,http://www.vlahova.czhttp://www.vinis.cz